کامل ترین تحلیل نات کوین

notcoin

مدت زمان برای سودهی : میان مدت

تحلیل شده توسط : تیم تحلیلی آکادمی احمدارز

کامل ترین تحلیل نات کوین

در این تحلیل به بررسی کامل نمودار نات کوین در تایم فریم های مختلف پرداخته شده است و تمامی دیدگاههایی که یک تریدر نیاز دارد برای معامله نات کوین ، در این تحلیل بیان شده است .

 

پیشگفتار:

در تحلیل ها روی نمودار نات کوین باید این را بدانیم که ، چون نمودار گذشته زیادی ندارد پس نمیتوان قیمتهای نجومی یا نزول های شدید را تحلیل دقیق تری کرد و از این رو بیشتر باید روی فاندامنتال ارزهایی که گذشته نموداری زیر ۳-۵ ساله دارند تحلیل بیشتری کرد.

 

تحلیل نات کوین در تایم فریم هفتگی

NOTCOIN CHART

در تایم فریم هفتگی کلا برای تحلیل ۴ کندل بیشتر نداریم که چهارمین کندل یک روز دیگر بسته میشود پس اعتماد به روند کلی نمودار زیاد قابل اطمینان نیست.

در اولین کندل میبینیم سقف تاریخی نات کوین زده شده و دیگر کندل ها در دل این کندل در حال بسته شدند هستند که نشان از تریدینگ رنج این نمودار میدهد.

مهمترین حمایت در این تایم فریم را میتوان قیمت ۰٫۰۵۸۷ $ در نظر گرفت که کف قیمتی کندل دو هفته قبل محسوب میشود.

در نواحی مقاومتی دو شدو بلند آخر را مدنظر میگیریم که یکی سقف تاریخی ۰٫۰۳۷ $ میباشد و سقف بعدی ۰٫۰۲۹۴۰ $ میتوان درنظر گرفت.

برای بررسی قیمت در ادامه میتوان اشاره داشت به کندل پرقدرت هفته قبل که بعداز یک کندل دوجی تشکیل شده ، کماکان روند کلی را صعودی بدانیم.

 

تحلیل نات کوین در تایم فریم روزانه

NOTCOIN CHART

در تایم فریم روزانه با تعداد کندل های بیشتر به نسبت تایم فریم هفتگی میتوان بهتر تحلیل کرد و گره های قیمتی که بازگشت قیمت از آنها رخ داده است را بعنوان ناحیه های حمایتی و مقاومتی در نظر گرفت و نواحی مهم را رسم کرد.

سقف قیمتی یا مقاومت اصلی همان مقاومت ۰٫۰۳۷ $ درنظر میگیریم ، مقاومت های بعدی که یک ناحیه مهم را تشکیل میدهند بین قیمتهای ۰٫۰۲۶۶۳۵ $ و ۰٫۰۲۹۴۰۰ $ را تشکیل میدهند.

برای نواحی حمایتی دوناحیه از چهار قیمت درنظر گرفته ایم که ناحیه اول بین قیمت های ۰٫۰۱۲۹۶۲ $ و ۰٫۰۱۱۲۲۳ $ درنظر گرفته  ناحیه دوم بین ۰٫۰۰۵۲۸۷ $ و ۰٫۰۰۴۵۰۰ $ کف مهم برای حمایت قیمت درنظر بگیریم.

 

تحلیل نات کوین در تایم فریم چهارساعته

notcoin

میتوان تایم فریم چهار ساعته را بهترین تایم فریم برای تحلیل تکنیکال نات کوین درنظر گرفت زیرا تقریبا نواحی خوبی برای تحلیل تکنیکال تشکیل داده است.

نواحی تایم فریم روزاه جزو مهمترین ناحیه ها در این تیم فریم محسوب میشوندو کمی از نزدیک به نمودار نگاه کنیم متوجه میشویم که یک روند کوتاه مدت نزولی تشکیل شده است و برای تثبیت این روند باید کف قیمتی ۰٫۰۱۸۲۴ $ شکسته شود که بتوان با قدرت بیشتری بعداز پولبک به سطح ۰٫۰۱۸۳۳ $ قمیت تا حمایت بعدی یعنی ۰٫۰۱۳ $ نزول داشته باشد.

در جهت صعودی روند ما مقاومت محکم ۰٫۰۲۱۸۷ $ را داریم که برای صعودی شدن قیمت باید از این قیمت کندل بزرگی زده شود که به ناحیه مقاومتی روزانه در قیمت ۰٫۰۲۶۶۳۵ $ برسیم.

 

تحلیل نات کوین در تایم فریم یک ساعته

NOTCOIN CHART

در تایم فریم یک ساعته تقریبا میتوان همان تحلیل تایم فریم چهارساعته را انجام داد با این تفاوت که در این تایم فریم در زمان رسیدن به نواحی گفته شده با کندل های تایید میتوان معامله خود را انجام داد.

 

تحلیل نات کوین برای تحلیل سقف تاریخی بعدی

notcoin

برای این تجلیل و پیش بینی قیمت باید سراغ تایم فریم هفتگی برویم و آخرین تریدینگ رنجی که در تایم فریم روزانه با همان کندل بزرگ صعودی دو هفه قبل را درنظر بگیریم  از همان کندل بعنواد یک عرض حرکتی هم اندازه در سقف درنظر بگیریم . با شناسایی قیمت در سقف عرض حرکتی دوم یا به اصطلاح لگ دوم حرکتی قیمت ۰٫۰۱۸۲۰۴ $ بدست آمد که نمیتوان زیاد به این قیمت دل بست چون باید حداقل از همین قیمت فعلی نزیدک به ۹ برابر یا ۹۰۰% قیمت افزایش داشته باشد ، ولی اگر یقف قیمتی ۰٫۰۳۷ $ شکسته شود این عدد در سقف تاریخی جدید زیاد دور از انتظار نمیباشد.

 

 

📊 امیدوارم از این تحلیل استفاده کامل را برده باشید و همیشه درنظر داشته باشید تحلیل تکنیکال بعداز بررسی تحلیل دقیق فاندامنتالی روی توکنی که قرار است سرمایه گذاری کنید انجام میشود.

⚠️ این تحلیل صرفا نظر تیم تحلیل آکادمی احمدارز میباشد و هیچ گونه پیشنهاد خرید یا فروش نات کوین محسوب نمیشود ، پس در صورت اتکا به تحلیل تیم ما حتما مدیریت ریسک و سرمایه روی دارایی خود را اعمال کنید ، چون مجموعه احمدارز مسئولیتی در قبال سود و ضرر شما ندارد.

 

 

برای دریافت تحلیل ها و سیگنال های بیشتر از تیم تحلیلی احمدارز به صفحه تحلیل های هفتگی بروید.

تحلیل هفتگی

مدت زمان برای سودهی : میان مدت

تحلیل شده توسط : تیم تحلیلی آکادمی احمدارز

پیمایش به بالا